• 01733 806 420
 • office@hwdpuk.com
 • 163A Lincoln Road, 1st Floor, PE1 2PN Peterborough

O nas

 1. O nas

Dlaczego my?

NASZE ATUTY

 • PROFESJONALNA POMOC I ZROZUMIENIE

  Biuro księgowo-rachunkowe HWDP Accountants istnieje na rynku angielskim od 1998 roku. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, co czyni naszą firmę PROFESJONALNĄ. Potwierdzają to opinie zarówno naszych klientów jak i dobre relacje z Urzędami i Instytucjami Wielkiej Brytanii. Dodatkowym naszym atutem jest to, iż od wielu lat mamy stały, zgrany i odpowiednio wykształcony zespół. Skrupulatność i rzetelność to podstawa naszej działalności. Oprócz tego dbamy o interesy naszych klientów służąc fachową poradą i pomocą.

 • STABILIZACJA I BEZPIECZEŃSTWO

  Zdajemy sobie sprawę że prowadzenie własnego biznesu wiążę się z dużym nakładem pracy dlatego chcemy abyś skoncentrował się na zarabianiu pieniędzy a nam powierzył wszystkie kwestie podatkowo-księgowe. HWDP Accountants chce dać każdemu klientowi poczucie bezpieczeństwa, a zarazem przeświadczenia że twoja firma jest profesjonalnie rozliczana. Posiadamy angielskie kwalifikacje księgowe najwyższego kalibru (Chartered Accountants – CIMA oraz ACCA) , które wraz z naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym wyłącznie w Wielkiej Brytanii daje nam pewność usług które świadczymy. Prawo podatkowe firm limited jest bardzo zawiłe i wymaga ciągłego dokształcania dlatego nie RYZYKUJ i powierz obsługę swojego biznesu doświadczonym księgowym.

 • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NA ODLEGŁOŚĆ

  Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zależy nam na serdecznej wzajemnej współpracy. Jeśli nie mogą Państwo spotkać się z nami osobiście nie jest to problem! Prowadzimy kompleksową obsługę również na odległość. Zapewniamy, że wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące naszych usług rachunkowych udzielimy drogą mailową, telefoniczną lub w trakcie bezpośredniego spotkania.

image 1
image 2
image 3
KONTAKT

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji związanych z prowadzeniem księgowości

ZAUFALI NAM

NASI PARTNERZY

Twoja firma również może dołączyć do grona zadowolonych partnerów HWDP Accountants